Blog takectrl

Jak pisać do internautów?

Czytanie treści zamieszczonych w Internecie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym czytaniem. Zamiast wygodnego fotela i maksymalnego skupienia uwagi na tekście, internauta pochłonięty jest kilkoma różnym rzeczami. Autor ma więc przeważnie tylko kilkanaście sekund, żeby przyciągnąć uwagę internetowego czytelnika. Jak pisać, żeby przekonać go w tak krótkim czasie do przeczytania naszego bloga, artykułu, oferty albo dowolnego innego tekstu, jaki opublikujemy w sieci? Mamy dla ciebie kilka rad.

Dlaczego treść na stronie jest ważna?

Projektując strony internetowe zbyt często zapominamy, że naszym celem nie jest tworzenie pięknych dla oka e-wizytówek. Zamiast tego, dobra strona powinna być skutecznym narzędziem pozyskiwania Klientów.

paleta kolorów

Jak prawidłowo dobrać kolorystykę strony?

Znaczenie koloru na stronie jest niezwykle ważne. Wysmakowany deseń o odpowiednim nasyceniu kolorystycznym może sprawić, że dana strona internetowa postrzegana będzie jako elegancka, nowoczesna, a co najważniejsze niepowtarzalna.

Co to jest technologia Drupal i do czego się ją wykorzystuje?

Drupal to niezwykle elastyczny system CMS, który służy zarówno do budowy nieskomplikowanych stron www jak i dużych portali. CMS Drupal jest wysoko zaawansowanym rozwiązaniem, którego zaletą jest nie tylko wydajność, lecz także to, że jest rozwiązaniem open-sourcowym.

Dobra strona internetowa to jak garnitur szyty na miarę

Dobra strona internetowa to jak garnitur szyty na miarę

Strona internetowa przedsiębiorstwa czy instytucji jest niczym garnitur. Warto, aby był on dobrze skrojony, wymierzony i dopasowany do sylwetki danego przedsiębiorstwa. Często kontaktujemy się z daną firmą, pod wpływem jej strony internetowej, dlatego też warto ubrać naszą firmę w garnitur najlepszej marki i zrobić na kliencie dobre wrażenie.