Blog takectrl

Okładka książki Nie każ mi mysleć Steve Krug

Projektowanie stron www w sposób użyteczny

Użyteczność strony www to miara czytelności i zwięzłości prezentowanej informacji, prostoty nawigacji, a także adaptowalności na różne urządzenia i przeglądarki. Parametr ten przekłada się na wydajność, efektywność i satysfakcję z jakimi dana strona może być używana przez określonych użytkowników.

Nawigacja na stronie internetowej

Nawigacja na stronie internetowej

Z przyjemnością wracamy na dobrze zaprojektowana stronę. Wchodzimy i od razu wiemy, gdzie są rzeczy których potrzebujemy. Takie strony mają prawidłowo zbudowaną nawigację, a menu strony posiada wszystkie niezbędne elementy.

Zarządzanie zawartością strony

Aby dynamicznie zarządzać stroną internetowa niezbędny jest cms (Content Management System). System do zarządzani treścią to platforma służąca do dodawania i modyfikowania informacji na stronie internetowej. Informacje te mogą obejmować dowolną liczbę elementów: blogi, posty, kalendarze wydarzeń, oferty, galerie, filmy, listy produktów lub wszelkie dowolne treści, które chcielibyśmy zamieścić na swojej stronie www.

obraz garnituru

Szablon, czy projekt graficzny szyty na miarę

Strona internetowa firmy albo organizacji jest jak garnitur. Warto, aby był on dobrze skrojony, wymierzony i dopasowany do sylwetki danego przedsiębiorstwa. Często klienci budują obraz firmy właśnie pod wpływem jej strony internetowej, dlatego też warto ubrać naszą firmę w garnitur najlepszej marki i zrobić na kliencie dobre wrażenie.

idea, planowanie, strategia, sukces

Strona internetowa, a wizerunek firmy

Storna internetowa może być kluczem do sukcesu firmy i jest ważnym elementem budowania wizerunku każdej organizacji. Jak zaprojektować stronę www, która będzie wspierać rozwój firmy i budować jej pozytywny wizerunek w sieci?

Motocyklista na ścigaczu

Co to jest technologia Drupal i do czego się ją wykorzystuje?

Drupal to niezwykle elastyczny system CMS, który służy zarówno do budowy nieskomplikowanych stron www jak i dużych portali. CMS Drupal jest wysoko zaawansowanym rozwiązaniem, którego zaletą jest nie tylko wydajność, lecz także to, że jest rozwiązaniem open-sourcowym.