Systemy internetowe

Portfolio

5 powodów, dlaczego powinieneś wybrać systemy internetowe grupy takectrl.eu

Dedykowane rozwiązania

Wiemy, że nie da się stworzyć uniwersalnego systemu, który będzie pasował wszystkim. Dlatego, chociaż inni oferują seryjne rozwiązania, my działamy inaczej. Tworzymy dla Ciebie dedykowany system, który działa dokładnie tak, jak wymaga tego specyfika Twojego biznesu.

Elastyczna cena

Nie każdy ma setki tysięcy złotych na nowy system informatyczny. Ale nie martw się, nie będziemy Ci narzucać cen. Powiesz nam jaki masz budżet i oczekiwania, a my powiemy Ci co możemy dla Ciebie zrobić, żeby pomóc w rozwoju twojej firmy. Brzmi fair, prawda?

Praktyka i doświadczenie

Łączymy doświadczenie przy projektach dla nauki i biznesu. Dlatego doskonale rozumiemy jak przełożyć wiedzę na konkretne rozwiązania. Rozumiemy, że przyszłość to urządzenia mobilne i zintegrowane zarządzanie i wiemy, jak wykorzystać ten trend dla rozwoju Twojej firmy.

Bezpieczeństwo

Mamy świadomość, że bezpieczeństwo to sprawa kluczowa. Dlatego regularnie aktualizujemy nasze systemy i przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa. Dzięki temu, możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego biznesu i danych Twoich klientów.

Wizja

To prawda, działamy komercyjnie. Ale wciąż jesteśmy związani z nauką. Dlatego nie możemy sobie odmówić tworzenia nowych rozwiązań, które wyprzedzają swoje czasy. 
To ciężka praca, ale będziemy szczerzy, po prostu tacy już jesteśmy, że lubimy wybiegać myślami w przyszłość.

Wybrane realizacje: